Всеукраїнський конкурс наукових робіт студентів та молодих вчених

Курсанти і слухачі кафедри спеціальності 263 «Цивільна безпека» прийняли участь у всеукраїнському конкурсі наукових робіт студентів та молодих вчених. Було представлено два наукові проєкти: «Покращення методів гасіння хімічно-небезпечних речовин» курсантки Гурська Надія та Редько Світлана, науковий керівник – майор Марія Ярмольчик та «Використання новітньої тари для зберігання боєприпасів» лейтенант Мирончук Христина, науковий керівник – майор Марія Ярмольчик. Наукові розробки були високо оцінені конкурсним журі та отримали почесне ІІІ місце. Вітаємо молодих вчених та наукового керівника з новим здобутком та бажаємо успіхів!

5 1 голос