День посвяти у студенти


Останній день літа став святковим не лише для кафедри військової підготовки, а й для всього Національного авіаційного університету. Адже сьогодні НАУ приймає у свою родину першокурсників. Першокурсники КВП НАУ також прийняли участь у посвяті, що стало першою головною подією у їх студентському житті.

Свято розпочалось гімном України, після чого вже вкотре Національний академічний хор ім. Григорія Верьовки привітав усіх студентів українською народною піснею.

До свята першокурсників, крім студентів, їх батьків та вчителів, завітав перший віце-прем’єр міністр України, Міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів, який особисто подякував керівництву кафедри військової підготовки за зразкове виховання майбутніх офіцерів.

Почесними гостями свята також стали народний депутат ВРУ Дмитро Андрієвський, перший заступник міністра освіти та науки Володимир Ковтунець, міністр інфраструктури України Володимир Омелян та багато інших високоповажних осіб України та зарубіжжя.

Ректор НАУ Володимир Ісаєнко після вітальних слів вручив першокурсникам символічний “Ключ знань”, за допомогою якого вони зможуть відкрити двері в “Країну знань”, а також представив першокурсникам усіх проректорів університету.

Цього року було започатковано цікаву традицію: відтепер на святі першокурсника вітатимуть кращих студентів-вступників, яких на святі було 17, і всі вони мали більше 190 балів по ЗНО. Перший віце-прем’єр міністр України Степан Кубів особисто вручив кожному з них подарунок у вигляді книги «100 років української державності»

Після урочистої промови почесні гості свята та кращі вступники-першокурсники взяли участь у посадці алеї авіаторів, що стане символом розвитку не лише університету, а й нашої держави.

Цікавою екскурсією куточками НАУ став огляд експозиції безпілотників, які були створені науковцями університету.

Бажаємо викладачам творчої наснаги, а студентам прагнення до нових знань, наполегливості та впевненості у власні сили! Живіть! Перемагайте! Творіть!

Пропонуємо переглянути: