19 Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні Проблеми Науки» на КВП НАУ

З 1-5 квітня по програмі проведення щорічної конференції  «Політ. Сучасні Проблеми Науки» на КВП НАУ були проведені засідання секції «Військова Освіта Та Наука».

На засіданнях секції «Тактика родів військ та підготовка військових кадрів» студенти виступили перед аудиторією зі своїми доповідями. У своїх виступах студенти підняли проблемні питання – інформаційної війни в Україні, розвиток та боротьби з БПЛА, аспекти психологічного забезпечення миротворчої діяльності, розвиток та вдосконалення винищувальної авіації  ПС ЗС України та інші питання військової освіти та науки.

Вперше на засіданні секції були присутні курсанти Національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, м. Харків, які також виступили з цікавою доповіддю щодо системи підготовки курсантів-штурманів.

В кращий бік відмічаємо студентів: Олексія Бойко, Андрія Ткаченка, Катерину Триняк, Євгена Кохана.

4 квітня на кафедри іноземних мов та прикладної лінгвістики Студенти кафедри військової підготовки Свояк О., Олійник В. (304 група), Бондаренко І (404 група) виступили з доповідями на засіданні секції “Cognitive and communicative aspects of foreign professionak communication”.

Студенти отримали неоціненні знання щодо майбутньої військової спеціалізації. Слава Україні! Та її Збройним Силам!