Участь КВП НАУ у XV Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека – 2018»

9 жовтня до Дня захисника України у Міжнародному виставковому центрі м. Києва відкрилась XV Міжнародна спеціалізована виставка «Зброя та безпека – 2018», в якій взяли участь представники кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету.

Усі відвідувачі мали унікальну можливість познайомитись з особами, які вирішують такі питання, як розробка, виробництво і продаж авіаційної техніки та озброєння.

Успішне проведення виставки «Зброя та безпека» з 2004 року є свідченням високого авторитету вітчизняного науково‑промислового комплексу в проектуванні й виробництві нових видів зброї, військової та спеціальної техніки, якість яких неодноразово була перевірена в реальних умовах, і утвердило право України мати масштабний міжнародний форум зброярів.

Виставка складається з двох основних форматів: озброєння та техніка для армії і правоохоронних органів, а також зброя для цивільного населення.

Військова частина виставки включає в себе:

• Військову авіацію;
  • Озброєння та засоби індивідуальної екіпіровки солдата на полі бою;
  • Техніку та озброєння Сухопутних військ;
  • Засоби забезпечення прикордонного контролю;
  • Озброєння та екіпірування правоохоронних органів.

У рамках виставки офіцери кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету провели професійно-орієнтаційну роботу з учнями випускних класів та їх батьками, які завітали на виставку. Усі бажаючі були запрошені на день відкритих дверей 11 жовтня 2018 року та отримали презентаційний матеріал про життєдіяльність КВП НАУ, де зазначена вся необхідна для абітурієнтів інформація.

Також під керівництвом викладачів КВП була проведена екскурсія Міжнародним авіакосмічним салоном «АВІАСВІТ – ХХІ»