Урочисті збори кафедри Військової Підготовки НАУ з нагоди Дня Збройних Сил України

06 грудня 2017 р

оку український народ святкує 26-у річницю своїх Збройних Сил.

За двадцять шість  років наші Збройні Сили разом з державою пройшли нелегкий шлях становлення. Вони виступають надійним гарантом національної безпеки й оборони, важливою стабілізуючою силою, потужнім фактором, що забезпечує мир, злагоду та спокій  у суспільстві.

Вагомий внесок в обороноздатність нашої держави вносить Національний авіаційний університет, здійснюючи підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів армії, авіації та флоту, а також велику роботу по військово-патріотичному вихованню молоді.                                                                                                                             06  грудня в актовій залі першого корпусу відбулися урочисті заходи за участю проректора з навчальної та виховної роботи Тамари Іванової, яка привітала усіх присутніх зі святом – 26-ї річниці дня Збройних Сил України.                                                       З нагоди свята проректор з навчальної та виховної роботи Тамара Іванова вручила відзнаки Національного авіаційного університету: «Подяка Ректора» – доценту Сергію Єгорову, доценту Олегу Зарицькому, старшому викладачу Ігорю Морозу; Грамотою Національного авіаційного університету-викладача майора Андрія Малиша , помічника начальника навчальної частини старшого лейтенанта Олександра Замурняка, а курсантів, студентів – Листом Подяки – Дмитра Хвоста, Сергія Горбатюка, Марию Кошик, Любов Бугайцову. Був зачитан святковий наказ, вручені нагороди та відзнаки кращим офіцерам кафедри від Міністра Оборони України та Начальника Генерального Штабу ЗСУ.          Протоерей, перший проректор духовної академії Олександр Трофимлюк привітав усіх присутніх зі святом та нагородив відзнаками від  Української Православної церкви Київського Патріархату офіцерський склад, учасників бойових дій які приймали участь в АТО.  З вітальним словом до особового складу кафедри звернувся начальник кафедри військової підготовки полковник Олександр Водчиць та за сумлінну працю, плідну науково-педагогічну діяльність у підготовці висококваліфікованих офіцерських кадрів своєю владою заохотив грамотами та подяками кращих офіцерів, працівників Збройних Сил України.

По закінченню представники центру Культури та Мистецтв з студентами військової кафедри показали концертну програму.

Матеріал підготував заступник начальника кафедри з виховної роботи полковник Ігор Мороз.