Студенти кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету прийняли присягу на вірність Україні!

Студенти кафедри  військової підготовки Національного авіаційного університету прийняли присягу на вірність Україні!

Традиційно на кафедрі військової підготовки НАУ яскравим літнім днем 31-го серпня студенти військової кафедри урочисто присягнули на вірність народу України.

6 студентів 5 курсу та весь особовий склад кафедри військової підготовки вишикувались у лінію взводних колон біля Державного музею авіації при Державному Прапорі України для прийняття військової присяги.

Урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність Українському народові відбулися під керівництвом начальника кафедри військової підготовки Олександра Водчиця ,який у своїй промові привітав курсантів із урочистою подією в їхньому житті.

Від батьків з напутнім словом та щиро привітала з урочистим  днем в житті курсантів – прийняттям військової присяги мама курсанта Лариса Манкевич.

Від імені майбутніх офіцерів до усіх присутніх звернувся курсант Дмитро Хвост   та у свої промові наголосив,що сьогодні для незабутній день , адже військова присяга складається раз на все життя. Це клятва  на вірність народові , закону,честі і обов’язку .

Отець Андрій привітав та освятив майбутніх військовослужбовців.

Завершився  урочистий ритуал прийняття військової присяги святковим маршем під звуки оркестру.

Вітаємо майбутніх офіцерів та бажаємо кожному миру та злагоди на рідній землі.

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ !

Пропонуємо переглянути:

продажа опалубки, лучшая цена продажа строительных лесов