Список громадян, що рекомендовані до зарахування та допущені до занять з військової підготовки (станом на 4.09.19)

1 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Добровольський Максим Ігорович 205 ФАБД
2 Єрмак Олексій Тимофійович 207 ФАБД
3 Ільченко Владислав Денисович 201 ФАБД
4 Кацідим Гліб Олександрович 203 ФАБД
5 Шевляков Андрій Ігорович 207 ФАБД
6 Звірюк Олексій Русланович 215 ФЕБА
7 Кирильченко Михайло Борисович 226 ФЕБА
8 Мірутенко Віктор Миколайович 215 ФЕБА
9 Олексієнко Богдан Миколайович 211 ФЕБА
10 Павлов Євгеній Русланович 226 ФЕБА
11 Яременко Михайло Сергійович 221 ФЕБА
12 Байдалоха Володимир Володимирович 205 ЮФ
13 Власюк Юлія Ігорівна 204 ЮФ
14 Довгаль Олег Сергійович 204 ЮФ
15 Дромашко Андрій Олексійович 202 ЮФ
16 Костик Ярослав Олександрович 205 ЮФ
17 Котковський Денис Олександрович 203 ЮФ
18 Логінов Олександр Анатолійович 205 ЮФ
19 Петров Богдан Ігорович 204 ЮФ
20 Стрільчук Олександр Володимирович 204 ЮФ
21 Сулімов Данило Віталійович 201 ЮФ
22 Черкавська Наталія Русланівна 203 ЮФ
23 Чумаченко Олександр Олександрович 204 ЮФ
24 Бережко Сергій Олегович 308 ФАЕТ
25 Дикий Олександр Сергійович 308 ФАЕТ
26 Павловський Дмитро Андрійович 308 ФАЕТ
27 Підкуйко Олексій Геннадійович 303 ФАЕТ

вівторок
2 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Береговий Валентин Миколайович 201 ФЕБІТ
2 Казодаєв Ілля Геннадійович 210 ФЕБІТ
3 Саленко Артем Русланович 201 ФЕБІТ
4 Телюк Павло Андрійович 203 ФЕБІТ
5 Христич Євген Анатолійович 201 ФЕБІТ
6 Грицюк Богдан Миколайович 203 ФТМЛ
7 Куно Нікіта Євгенійович 203 ФТМЛ
8 Мозговий Андрій Вікторович 223 ФТМЛ
9 Молоков Ілля Олександрович 203 ФТМЛ
10 Підлубний Дмитро Олександрович 218 ФТМЛ
11 Попов Євгеній Олександрович 223 ФТМЛ
12 Резнік Володимир Володимирович 203 ФТМЛ
13 Рябчун Андрій Миколайович 223 ФТМЛ
14 Чехов Станіслав Русланович 203 ФТМЛ
15 Анашкіна Поліна Ігорівна 203 ФМВ
16 Дітковський Ігор Євгенович 203 ФМВ
17 Іванов Микола Дмитрович 203 ФМВ
18 Мазниченко Максим Олександрович 209 ФМВ
19 Дубешко Єлизавета Володимирівна 206 ФЛСК
20 Козенок Дмитро Андрійович 207 ФЛСК
21 Кузнецов Владислав Вадимович 206 ФЛСК
22 Тімановська Аліна Юріївна 227 ФЛСК
23 Дикий Максим Олександрович 321 ФККПІ

середа
3 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Бабенко Андрій Олександрович 218 ФККПІ
2 Блейчик Дмитро Олександрович 214 ФККПІ
3 Волвенко Іван Олегович 218 ФККПІ
4 Герус Роман Олександрович 211 ФККПІ
5 Годованець Олександр Володимирович 221 ФККПІ
6 Гордієнко Дмитро Едуардович 212 ФККПІ
7 Дишкант Віктор Олегович 221 ФККПІ
8 Захарченко Дмитро Володимирович 221 ФККПІ
9 Іванець Олександр Юрійович 2к ФККПІ
10 Каташ Кирил Андрійович 214 ФККПІ
11 Кодацький Сергій Вікторович 221 ФККПІ
12 Кокорін Кирило Олексійович 223 ФККПІ
13 Левчук Владислав Володимирович 226 ФККПІ
14 Лузік Михайло Романович 226 ФККПІ
15 Макарьєв Єгор Олександрович 226 ФККПІ
16 Матюшко Олександр Вадимович 2к ФККПІ
17 Маючий Валерій Володимирович 2к ФККПІ
18 Олексенко Максим Сергійович 226 ФККПІ
19 Остапенко Михайло Дмитрович 221 ФККПІ
20 Пилипенко Дмитро Ігорович 2к ФККПІ
21 Покидько Денис Юрійович 2к ФККПІ
22 Потапенко Володимир Сергійович 214 ФККПІ
23 Скоробрехов Владислав Ігорович 221 ФККПІ
24 Старовєров Іван Олександрович 221 ФККПІ
25 Столітенко Олександр Олександрович 2к ФККПІ
26 Фільченков Вадим Олегович 211 ФККПІ
27 Чесноков Юрій Сергійович 226 ФККПІ
28 Яковлев Сергій Сергійович 221 ФККПІ

середа
4 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Басловяк Денис Євгенійович 2к ФККПІ
2 Бродовський Ярослав Сергійович 272 ФККПІ
3 Бурка Аделя Ігорівна 241 ФККПІ
4 Гайдук Павло Вікторович 242 ФККПІ
5 Герасименко Євгеній Юрійович 2к ФККПІ
6 Гришко Владислав Ігорович 2к ФККПІ
7 Давиденко Артем Володимирович 243 ФККПІ
8 Демченко Дмитро Олегович 243 ФККПІ
9 Добровольський Олег Віталійович 272 ФККПІ
10 Драгоєв Денис Михайлович 242 ФККПІ
11 Захаров Кирило Олександрович 272 ФККПІ
12 Кірносов Нікіта Олександрович 243 ФККПІ
13 Лисиця Семен Вікторович 221 ФККПІ
14 Литвин Владислав Володимирович 243 ФККПІ
15 Максимов Ростислав Максимович 272 ФККПІ
16 Маланчук Артем Олегович 243 ФККПІ
17 Панченко Володимир Андрійович 243 ФККПІ
18 Ротач Євгеній Андрійович 243 ФККПІ
19 Соломка Олександр Олександрович 242 ФККПІ
20 Ткачов Євген Володимирович 242 ФККПІ
21 Федченко Єлизавета Сергіївна 221 ФККПІ
22 Шкіньов Антон Дмитрович 272 ФККПІ
23 Ящишин Євгеній Дмитрович 2к ФККПІ
24 Максименко Дмитро Миколайович 302 ЮФ
25 Онищенко Артем Миколайович 310 ФМВ

четвер
5 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Березівський Назарій Миколайович 213 ФАЕТ
2 Бєлінський Денис Олександрович 208 ФАЕТ
3 Іванов Костянтин Дмитрович 212 ФАЕТ
4 Іващук Олег Романович 211 ФАЕТ
5 Лапінський Антон Віталійович 211 ФАЕТ
6 Мулявко Дмитро Станіславович 2к ФАЕТ
7 Паламарчук Артем Іванович 205 ФАЕТ
8 Плуговий Георгій Юрійович 205 ФАЕТ
9 Пушкарський Микита Олександрович 212 ФАЕТ
10 Ревун Богдан Віталійович 2к ФАЕТ
11 Рощин Віктор Олександрович 201 ФАЕТ
12 Руденко Микита Дмитрович 214 ФАЕТ
13 Рудь Андрій Андрійович 2к ФАЕТ
14 Татарин Олександр Сергійович 211 ФАЕТ
15 Ходюнов Микита Дмитрович 205 ФАЕТ
16 Цимбалюк Іван Сергійович 211 ФАЕТ
17 Цьоба Артур Олександрович 2к ФАЕТ

п҆ятниця
6 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Простункін Олександр Вікторович 309 ФЕБІТ
2 Ботвинко Єгор Валентинович 203 АКФ
3 Вінярський Владислав Тарасович 203 АКФ
4 Годіно Ілля Михайлович 201 АКФ
5 Задера Максим Віталійович 203 АКФ
6 Керекеша Микола Олегович 203 АКФ
7 Книр Антон Вячеславович АКФ
8 Костянець Ілля Ігорович 203 АКФ
9 Лавренчук Світлана Василівна 203 АКФ
10 Москаленко Ігор Юрійович 203 АКФ
11 Омелін Єгор Євгенович 203 АКФ
12 Пелехатий Олександр Олександрович 201 АКФ
13 Рубанович Андрій Юрійович 201 АКФ
14 Тарасенко Ігор Юрійович 241 АКФ
15 Тихонов Владислав Вікторович АКФ
16 Чабан Орест Іванович 203 АКФ
17 Черевичник Святослав Петрович 203 АКФ

п҆ятниця
7 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Астахов Єгор Глібович 207 АКФ
2 Ващенко Ярослав Васильович 207 АКФ
3 Вовк Владислав Віталійович 208 АКФ
4 Гейченко Дмитро Вікторович 207 АКФ
5 Гришко Давид Миколайович 207 АКФ
6 Грищенко В҆ячеслав Сергійович 208 АКФ
7 Денисенко Денис Олександрович 2к АКФ
8 Задніпряний Артем Андрійович 207 АКФ
9 Кирик Лілія Сергіївна 207 АКФ
10 Кобзар Андрій Сергійович 208 АКФ
11 Кодацький Андрій Вікторович 207 АКФ
12 Коломієць Вадим Сергійович 208 АКФ
13 Левшинов Іван Денисович 208 АКФ
14 Максимов Адам Олексійович 207 АКФ
15 Петенко Владислав Миколайович 2к АКФ
16 Романюк Євгеній Ярославович 208 АКФ
17 Саричев Антон Ігорович 207 АКФ
18 Семенюк Орест Володимирович 207 АКФ

субота
8 навчальний взвод
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут
1 Благов Владислав Сергійович НУ КМА
2 Бублик Аліна Сергіївна
3 Бурдюженко Євгеній Олександрович 403 АКФ
4 Весельський Олександр Русланович НТУ
5 Гнатюк Ростислав Олегович ККІБП
6 Гусар Руслан Юрійович ВМУРЛ
7 Емір-Ільясов Микола Валерійович ХАІ
8 Заріцький Вадим Валентинович ІНО
9 Захаров Даниїл Михайлович
10 Ковтунович Микита Андрійович 406 КІУ НАУ
11 Козолій В”ячеслав Олександрович КІУ НАУ
12 Кравчук Костянтин Павлович
13 Крангач Сергій Петрович ХАІ
14 Крицький Максим Михайлович КІТЗ
15 Лузін Михайло Олександрович ВМУРЛ
16 Нишенко Богдан Русланович НТУ
17 Осадчий Владислав Олександрович
18 Осмоловський Максим Романович 413 ФККПІ
19 Пономаренко Артем Сергійович ДКЗ
20 Пронь Валентин Олександрович КІТЗ
21 Рябчич Богдан Олегович НПУ
22 Семешко Нікіта Сергійович КТЕП
23 Ткачук Богдан Іванович ІНО
24 Тюрменко Юрій Юрійович 521 ФККПІ
25 Фісоченко Сергій Вікторович ВМУРЛ
26 Чирва Віталій Валерійович КНЕУ
27 Шарапа Юрій Вікторович
28 Шестопал Святослав Ігорович

Скачати список

Пропонуємо переглянути: