Списки груп для проходження конкурсного відбору на КВП НАУ за програмою підготовки офіцерів запасу

ГРУПА №1
1.                   Астахов Єгор Глібович 207 АКФ
2.                  Ботвинко Єгор Валентинович 203 АКФ
3.                  Бурдюженко Євгеній Олександрович 403 АКФ
4.                  Ващенко Ярослав Васильович 207 АКФ
5.                  Вінярський Владислав Тарасович 203 АКФ
6.                  Вовк Владислав Віталійович 208 АКФ
7.                  Годіно Ілля Михайлович 201 АКФ
8.                  Гришко Давид Миколайович 207 АКФ
9.                  Грищенко Максим Олександрович 2к АКФ
10.                Грищенко В҆ячеслав Сергійович 208 АКФ
11.                Гуменюк Руслан Миколайович 2к АКФ
12.                Даніч Максим Олександрович 219 ФЕБА
13.                Денисенко Денис Олександрович 2к АКФ
14.                Єсіков Олег Олександрович 213 АКФ
15.                Задера Максим Віталійович 203 АКФ
16.                Задніпряний Артем Андрійович 207 АКФ
17.                Звірюк Олексій Русланович 215 ФЕБА
18.                Калюженко Діана Віталіївна 215 ФЕБА
19.                Керекеша Микола Олегович 203 АКФ
20.                Кирик Лілія Сергіївна 207 АКФ
21.                Кирильченко Михайло Борисович 226 ФЕБА
22.                Книга Владислав Віталійович 208 АКФ
23.                Кобзар Андрій Сергійович 208 АКФ
24.                Кодацький Андрій Вікторович 207 АКФ
25.                Коломієць Вадим Сергійович 208 АКФ
26.                Костянець Ілля Ігорович 203 АКФ
27.                Лавренчук Світлана Василівна 203 АКФ
28.                Максимов Адам Олексійович 207 АКФ
29.                Мойсеєв Ігор Олександрович 2к АКФ
30.                Москаленко Ігор Юрійович 203 АКФ
31.                Олексієнко Богдан Миколайович 211 ФЕБА
32.                Омелін Єгор Євгенович 203 АКФ
33.                Павлов Євгеній Русланович 226 ФЕБА
34.                Пелехатий Олександр Олександрович 201 АКФ
35.                Петенко Владислав Миколайович 2к АКФ
36.                Погорілий Олег Олексійович 207 АКФ
37.                Пуха Володимир Станіславович 215 ФЕБА
38.                Разборов Євгеній Олександрович 2к АКФ
39.                Романюк Євгеній Ярославович 208 АКФ
40.                Рубанович Андрій Юрійович 201 АКФ
41.                Рябошапка Олександр Анатолійович 214 ФЕБА
42.                Самойленко Максим Ігорович 214 ФЕБА
43.                Саричев Антон Ігорович 207 АКФ
44.                Семенюк Орест Володимирович 207 АКФ
45.                Сисоєв Олександр Валерійович 2к АКФ
46.                Спащенко Сергій Романович 213 АКФ
47.                Чабан Орест Іванович 203 АКФ
48.                Черевичник Святослав Петрович 203 АКФ
49.                Шаповал Ярослав Вікторович 214 ФЕБА
50.                Яковенко Віталій Петрович 214 ФЕБА
ГРУПА № 2

1.                   Анашкіна Поліна Ігорівна 203 ФМВ
2.                  Березівський Назарій Миколайович 213 ФАЕТ
3.                  Бєлінський Денис Олександрович 208 ФАЕТ
4.                  Біляєв Дмитро Михайлович 211 ФАЕТ
5.                  Вінніченко Владислав Олегович 203 ФТМЛ
6.                  Волошин Руслан Артурович 211 ФАЕТ
7.                  Воробйов Вадим Анатолійович 211 ФАЕТ
8.                  Грицюк Богдан Миколайович 203 ФТМЛ
9.                  Демидкін Богдан Олексійович 207 ФАЕТ
10.                Дітковський Ігор Євгенович 203 ФМВ
11.                Дубешко Єлизавета Володимирівна 206 ФЛСК
12.                Єрмоленко Олександр Валерійович 211 ФАЕТ
13.                Зімін Андрій Андрійович 201 ФТМЛ
14.                Іванів Андрій Ігорович 209 ФАЕТ
15.                Іванов Костянтин Дмитрович 212 ФАЕТ
16.                Іванов Микола Дмитрович 203 ФМВ
17.                Іващук Олег Романович 211 ФАЕТ
18.                Ільїн Олександр Ігорович 205 ФАЕТ
19.                Ілющенко Олег Денисович 211 ФАЕТ
20.                Каліновський Олександр Володимирович 205 ФАЕТ
21.                Козенок Дмитро Андрійович 207 ФЛСК
22.                Копа Владислав Віталійович 204 ФАЕТ
23.                Крисько Андрій Вячеславович 210 ФАЕТ
24.                Кузнецов Владислав Вадимович 206 ФЛСК
25.                Куно Нікіта Євгенійович 203 ФТМЛ
26.                Лапінський Антон Віталійович 211 ФАЕТ
27.                Маринюк Богдан Олегович 207 ФАЕТ
28.                Молоков Ілля Олександрович 203 ФТМЛ
29.                Носач Назарій Юрійович 201 ФТМЛ
30.                Паламарчук Артем Іванович 205 ФАЕТ
31.                Панченко Богдан Петрович 201 ФАЕТ
32.                Плуговий Георгій Юрійович 205 ФАЕТ
33.                Попов Євгеній Олександрович 223 ФТМЛ
34.                Попсуй Артем Валерійович 211 ФАЕТ
35.                Пушкарський Микита Олександрович 212 ФАЕТ
36.                Резнік Володимир Володимирович 203 ФТМЛ
37.                Рощин Віктор Олександрович 201 ФАЕТ
38.                Руденко Микита Дмитрович 210 ФАЕТ
39.                Рябчун Андрій Миколайович 223 ФТМЛ
40.                Саржинський Сергій Анатолійович 205 ФАЕТ
41.                Сімонян Геворк Врамович 201 ФАЕТ
42.                Сухенко Андрій Віталійович 211 ФАЕТ
43.                Татарин Олександр Сергійович 211 ФАЕТ
44.                Тімановська Аліна Юріївна 227 ФЛСК
45.                Тішин Ігор Андрійович 203 ФТМЛ
46.                Хадіфа Рогдан Валідович 211 ФАЕТ
47.                Ходюнов Микита Дмитрович 205 ФАЕТ
48.                Цимбалюк Іван Сергійович 211 ФАЕТ
49.                Чень Артур Шанцзінович 211 ФАЕТ
50.                Чехов Станіслав Русланович 203 ФТМЛ
ГРУПА № 3

1.                  Столітенко Олександр Олександрович 2к ФККПІ
2.                  Бабенко Андрій Олександрович 218 ФККПІ
3.                  Береговий Валентин Миколайович 201 ФЕБІТ
4.                  Бурка Аделя Ігорівна 241 ФККПІ
5.                  Власенко Олександр Вікторович 210 ФЕБІТ
6.                  Власюк Данило Сергійович 218 ФККПІ
7.                  Волвенко Іван Олегович 218 ФККПІ
8.                  Гайдук Павло Вікторович 242 ФККПІ
9.                  Герус Роман Олександрович 211 ФККПІ
10.                Гордієнко Дмитро Едуардович 212 ФККПІ
11.                Давиденко Артем Володимирович 243 ФККПІ
12.                Демченко Дмитро Олегович 243 ФККПІ
13.                Дикий Максим Олександрович 321 ФККПІ
14.                Дишкант Віктор Олегович 221 ФККПІ
15.                Довгополий Максим Тарасович 211 ФККПІ
16.                Драгоєв Денис Михайлович 242 ФККПІ
17.                Захарченко Дмитро Володимирович 221 ФККПІ
18.                Іванець Олександр Юрійович 2к ФККПІ
19.                Ізотов Ілля Іванович 212 ФККПІ
20.                Казодаєв Ілля Геннадійович 210 ФЕБІТ
21.                Кірносов Нікіта Олександрович 243 ФККПІ
22.                Кодацький Сергій Вікторович 221 ФККПІ
23.                Козаченко Дмитро Олексійович 242 ФККПІ
24.                Кондрат Максим Сергійович 211 ФККПІ
25.                Костюченко Євгеній Сергійович 242 ФККПІ
26.                Литвин Владислав Володимирович 243 ФККПІ
27.                Маланчук Артем Олегович 243 ФККПІ
28.                Мартиненко Олександр Вікторович 2к ФККПІ
29.                Матюшко Олександр Вадимович 2к ФККПІ
30.                Маючий Валерій Володимирович 2к ФККПІ
31.                Мозговий Роман Леонідович 210 ФЕБІТ
32.                Московець Богдан Романович 210 ФЕБІТ
33.                Остапенко Михайло Дмитрович 221 ФККПІ
34.                Панченко Володимир Андрійович 243 ФККПІ
35.                Пилипенко Дмитро Ігорович 2к ФККПІ
36.                Покидько Денис Юрійович 2к ФККПІ
37.                Простункін Олександр Вікторович 309 ФЕБІТ
38.                Ратундалов Роман Вікторович 210 ФЕБІТ
39.                Рожнятовський Владислав Олександрович 210 ФЕБІТ
40.                Ротач Євгеній Андрійович 243 ФККПІ
41.                 Саленко Артем Русланович 201 ФЕБІТ
42.                Скоробрехов Владислав Ігорович 221 ФККПІ
43.                Соломка Олександр Олександрович 242 ФККПІ
44.                Телюк Павло Андрійович 203 ФЕБІТ
45.                Ткачов Євген Володимирович 242 ФККПІ
46.                Тюрменко Юрій Юрійович 521 ФККПІ
47.                Федоряченко Богдан Валерійович 218 ФККПІ
48.                Фільченков Вадим Олегович 211 ФККПІ
49.                Христич Євген Анатолійович 201 ФЕБІТ
50.                Яковлев Сергій Сергійович 221 ФККПІ
ГРУПА № 4

1.                  Басловяк Денис Євгенійович 2к ІІДС
2.                 Благов Владислав Сергійович КМА
3.                 Бродовський Ярослав Сергійович 272 ІІДС
4.                 Власюк Юлія Ігорівна 204 ЮФ
5.                 Гелешко Владислав Романович 302 ЮФ
6.                 Герасименко Євгеній Юрійович 2к ІІДС
7.                 Гнатюк Ростислав Олегович ККІБП
8.                Головня Дмитро Олексійович ККЗ
9.                Гришко Владислав Ігорович 2к ІІДС
10.              Грищенко Максим Сергійович 272 ІІДС
11.               Гусар Руслан Юрійович ВМУРЛ
12.              Добровольський Максим Ігорович 205 ФАБД
13.              Довгаль Олег Сергійович 204 ЮФ
14.              Дромашко Андрій Олексійович 202 ЮФ
15.              Єрмак Олексій Тимофійович 207 ФАБД
16.              Єфімов Даніїл Сергійович 221 ІІДС
17.              Захаров Кирило Олександрович 272 ІІДС
18.              Захаров Даниїл Михайлович
19.              Зінчук Максим Юрійович 272 ІІДС
20.              Ібрагім Ремі Лукман КУП
21.               Кебкал Володимир Андрійович 205 ФАБД
22.              Лисиця Семен Вікторович 221 ІІДС
23.              Мигур Владислав Олександрович 302 ЮФ
24.              Мулявко Дмитро Станіславович 2к ІІДС
25.              Павлов Михайло Анатолійович 272 ІІДС
26.              Петров Богдан Ігорович 204 ЮФ
27.              Пилипенко Олег Олександрович 201 ЮФ
28.              Ревун Богдан Віталійович 2к ІІДС
29.              Рудь Андрій Андрійович 2к ІІДС
30.              Рябчич Богдан Олегович НПУ
31.               Сененко Віталій Олександрович 207 ФАБД
32.               Сербін Кирило Олександрович 302 ЮФ
33.               Стрільчук Олександр Володимирович 204 ЮФ
34.               Сулімов Данило Віталійович 201 ЮФ
35.               Сулява Тарас Юрійович 207 ФАБД
36.               Тарасенко Ігор Юрійович 241 ІІДС
37.               Тащі Микола Васильович ККІБП
38.               Ткачук Богдан Іванович ІНО
39.               Федченко Єлизавета Сергіївна 221 ІІДС
40.               Фісоченко Сергій Вікторович ВМУРЛ
41.                Цьоба Артур Олександрович 2к ІІДС
42.                Черкавська Наталія Русланівна 203 ЮФ
43.                Чумаченко Олександр Олександрович 204 ЮФ
44.                Шевляков Андрій Ігорович 207 ФАБД
45.                Шидловський Віталій Павлович 202 ЮФ
46.                Шкіньов Антон Дмитрович 272 ІІДС
47.                Яцков Вадим Едуардович 221 ІІДС
48.                Ящишин Євгеній Дмитрович 2к ІІДС

Пропонуємо переглянути: