Святкування 23-ї річниці Збройних Сил України на кафедрі військової підготовки НАУ

• Кафедра военной подготовки
    Квп Нау
  • DSCF1984
  • DSCF1991
  • DSCF2001
  • DSCF2008
  • DSCF2016
  • DSCF2018
  • DSCF2023
  • DSCF2035

5 грудня 2014 року на кафедрі військової підготовки НАУ відбувся урочистий захід з нагоди дня Збройних Сил України.

День Збройних Сил України є святом, яке разом з представниками різних поколінь захисників Вітчизни відзначає весь народ. Це данина синівської вірності багатим і славним традиціям, поваги до професії, в якій вони знаходять продовження у наші дні.

З вітальним словом до присутніх звернувся начальник кафедри полковник Олександр Водчець, в своїй промові він звернув увагу на почесну і нелегку службу батьківщині, її захисту. Згідно наказу ректора НАУ за сумлінну, бездоганну працю, значний внесок у підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів та з нагоди 23-ї річниці Збройних Сил України були нагороджені грамотою НАУ – капітан Олександр Юр’єв, старший лейтенант Богдан Назаренко, старший викладач Микола Науменко, курсант Ярослав Булгаков. Також були заохочені особовий склад за сумлінне виконання своїх функціональних обов’язків, високий професіоналізм в освітянській справі – грамотами та подяками владою начальника кафедри.

По закінченню урочистого зібрання відбувся святковий концерт силами студентів та курсантів кафедри військової підготовки.

Нехай буде сильна наша армія. Нехай буде міцна безпека держави. Нехай буде мир, спокій і добро в Україні.

Слава Україні та її збройним силам!