Розподіл по взводам

301 ВОС-241000
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут П’ЯТНИЦЯ
1 Боровик Євгеній Валерійович 210 ІЕБ
2 Грабченко Владислав Валерійович 204 ІЕБ
3 Гречаний Данило Олександрович 201 ІЕБ
4 Гулін Сергій Володимирович 206 ІЕБ
5 Зеленко Назарій Михайлович 210 ІЕБ
6 Кашул Роман Євгенійович 210 ІЕБ
7 Костриця Владислав Вікторович 203 ФТТ
8 Маслак Олексій Анатолійович 205 ФТТ
9 Омелик Руслан Юрійович 210 ІЕБ
10 Омельченко Олександр Іванович 203 ФТТ
11 Поляєв Нікіта Олександрович 203 ФТТ
12 Соколовський Дмитро Олександрович 208 ІЕБ
13 Турчин Юрій Віталійович 321 ІІДС
14 Хоменко Антон Русланович 203 ФТТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
302 ВОС-261100
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут СЕРЕДА
1 Антон Іван Юрійович 204 ЮІ
2 Бойко Олексій Олегович 204 ЮІ
3 Бригинець Анна Володимирівна ЮІ
4 Власюк Леонід Сергійович 201 ЮІ
5 Гурченко Олександра Юріївна 202 ЮІ
6 Жаров Віктор Віталійович 202 ЮІ
7 Дем`яненко Юрій Павлович 201 ЮІ
8 Кушнір Оксана Анатоліївна 206 ГІ
9 Ліценко Віталій Русланович 214 ІМВ
10 Мельниченко Антон Сергійович 221 ГІ
11 Мельниченко Мирослав Сергійович 205 ІМВ
12 Петровець Олександр Дмитрович 203 ЮІ
13 Рибачук Дмитро Олегович 201 ЮІ
14 Руденко Богдан Вадимович 208 ІМВ
15 Севастьянова Карина Євгенівна 221 ГІ
16 Ткаченко Андрій Олександрович 201 ЮІ
17 Ципнятов Даніїл Владиславович 218 ІМВ
18 Чернов Костянтин Ігорович 203 ЮІ
19 Ярошенко Владислав Андрійович 204 ЮІ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
303 ВОС-460200
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут СУБОТА
1 Антоненко Дмитро Олександрович 503 ІМВ
2 Бердецький Денис Анатолійович
3 Бреславець Дмитро Сергійович НТУ
4 Булавко Ярослав Миколайович ІНО
5 Бусленко Олександр Костянтинович
6 Волошок Єгор Володимирович 421 ІКІТ
7 Гуща Сергій Андрійович ІНО
8 Донус Дмитро Олександрович 421 АКІ
9 Жуковський Павло Сергійович ДУТ
10 Загородній Артем Андрійович 416 ІАЕТ
11 Залізко Вадим Андрійович 421 АКІ
12 Кабанець Дмитро Олексійович АКІ
13 Казаков Андрій Максимович 421 АКІ
14 Карамшук Дмитро Олександрович КМУ
15 Коваленко Олександр Олегович ІЕЕП
16 Коломієць Захар Ігорович 403 АКІ
17 Лафазан Владислав Олегович КНЛУ
18 Ляшенко Андрій Георгійович 410 ФЕБА
19 Маланюк Роман Богданович НУ “КМА”
20 Пись Олександра Андріївна НУХТ
21 Подгородний Павло Сергійович
22 Пономаренко Маргарита Олександрівна в/с
23 Поперечний Ілля Олександрович КУП
24 Святненко Микола Вікторович КНУБА
25 Червенщук Сніжана Григорівна
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
304 ВОС-461000
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ЧЕТВЕР
1 Верченко Данило Андрійович 209 АКІ
2 Віштак Микола Анатолійович 208 ВКІ
3 Данилюк Андрій Святославович 208 АКІ
4 Джежула Дмитро Віталійович 208 АКІ
5 Загоруйко Іван Олександрович 209 АКІ
6 Лисенко Микита Юрійович 210 АКІ
7 Лук`яненко Євгеній Вікторович 210 АКІ
8 Молчанов Денис Богданович 209 АКІ
9 Нагірний Руслан Романович 209 АКІ
10 Нікітенко Микита Сергійович 210 АКІ
11 Пишун Олег Богданович 209 АКІ
12 Семчук Ян Володимирович 210 АКІ
13 Сіваченко Олексій Романович 209 АКІ
14 Сіренко Владислав Юрійович 210 АКІ
15 Скворцов Олександр Олексійович 209 АКІ
16 Сокур Андрій Михайлович 209 АКІ
17 Тюрін Данило Дмитрович 210 АКІ
18 Шешеня Павло Сергійович 210 АКІ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
305 ВОС-461007
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут СЕРЕДА
1 Балим Олександр Дмитрович 271 ІІДС
2 Бойко Владислав Олександрович 271 ІІДС
3 Груба Олег Євгенійович 271 ІІДС
4 Денисюк Михайло Вікторович 232 ІІДС
5 Жуков Дмитро Юрійович 222 ІІДС
6 Зінченко Поліна Володимирівна 221 ІІДС
7 Лавренчук Валерія Володимирівна 221 ІІДС
8 Левшенюк Ігор Богданович 271 ІІДС
9 Никонов Володимир Володимирович 271 ІІДС
10 Олійник Олександр Юрійович 306 ІАЕТ
11 Петрушенко Анастасія Дмитрівна 271 ІІДС
12 Пєтухов Костянтин Сергійович 221 ІІДС
13 Салій Дмитро Анатолійович 231 ІІДС
14 Світельський Ярослав Олександрович 222 ІІДС
15 Триняк Катерина Андріївна 221 ІІДС
16 Устинов Роман Ігорович 222 ІІДС
17 Ушев Владислав Романович 241 ІІДС
18 Яцюк Сергій Володимирович 222 ІІДС
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
306 ВОС-461100
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ВІВТОРОК
1 Безверхий Роман Сергійович 224 ІКІТ
2 Березній Дмитро Анатолійович 222 ІКІТ
3 Богдан Володимир Юрійович 215 ІКІТ
4 Герасименко Олег Вадимович 222 ІКІТ
5 Гринішин Валерій Олегович 221 ІКІТ
6 Кириленко Владислав Сергійович 219 ІКІТ
7 Криворучко Іван Олександрович 223 ІКІТ
8 Кулик Вадим Олегович 216 ІКІТ
9 Мусієнко Дмитро Едуардович 217 ІКІТ
10 Попович Сергій Всеволодович 218 ІКІТ
11 Руденко Владислав Володимирович 225 ІКІТ
12 Савенок Валерій Іванович 219 ІКІТ
13 Сімаченко Андрій Олександрович 219 ІКІТ
14 Слизьконіс Владислав Петрович 223 ІКІТ
15 Тарманатан Нірушен Нірмаланович 217 ІКІТ
16 Топчан Богдан Олегович 224 ІКІТ
17 Щуренко Іван Миколайович 223 ІКІТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
307 ВОС-461200
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ПОНЕДІЛОК
1 Байдін Денис Дмитрович 212 ІАЕТ
2 Блажей Богдан Вадимович 213 ІАЕТ
3 Божук Богдан Юрійович 212 ІАЕТ
4 Галаз Віталій Русланович 214 ІАЕТ
5 Маляренко Денис Андрійович 214 ІАЕТ
6 Меженко Олександр Андрійович 214 ІАЕТ
7 Мелешко Назар Ярославович 214 ІАЕТ
8 Михайловський Антон Анатолійович 301 ІАЕТ
9 Сімченко Степан Анатолійович 213 ІАЕТ
10 Сіренко Олександр Сергійович 217 ІАЕТ
11 Старожук Андрій Костянтинович 214 ІАЕТ
12 Янченко Вадим Романович 214 ІАЕТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
308 ВОС-461300
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ВІВТОРОК
1 Басов Кирил Ігорович 245 ІКІТ
2 Бєлан Федір Олегович 241 ІКІТ
3 Біла Маргарита Олегівна 242 ІКІТ
4 Ванюк Олександр Вікторович 241 ІКІТ
5 Гордовський Михайло Костянтинович 245 ІКІТ
6 Іванюк Олексій Дмитрович 242 ІКІТ
7 Карабут Анастасія Андріївна 241 ІКІТ
8 Кельман Кирило Валерійович 242 ІКІТ
9 Костюнік Павло Русланович 242 ІКІТ
10 Кохан Євген Русланович 244 ІКІТ
11 Кузьменко Антон Вадимович 316 ФЕБА
12 Кулешин Іван Володимирович 244 ІКІТ
13 Паршук Сергій Віталійович 243 ІКІТ
14 Подобід Владислав Андрійович 241 ІКІТ
15 Триндюк Владислав Васильович 244 ІКІТ
16 Шумський Анатолій Сергійович 244 ІКІТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
309 ВОС-461600
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ЧЕТВЕР
1 Вікторов Сергій Ілліч 213 АКІ
2 Горай Леонід Ігорович 203 АКІ
3 Запорожченко Іван Геннадійович 203 АКІ
4 Кобилинський Володимир Віталійович 203 АКІ
5 Колядюк Владислав Михайлович 201 АКІ
6 Кріпкий Андрій Сергійович 203 АКІ
7 Кузьомко Олександр Віталійович 203 АКІ
8 Лазаренко Сергій Миколайович 213 АКІ
9 Лисенко Олексій Сергійович 203 АКІ
10 Лях Владислав Сергійович 227 АКІ
11 Новак Валентин Вікторович 211 АКІ
12 Ногай Юрій Ігорович 203 АКІ
13 Пінчук Михайло Геннадійович 311 ІАЕТ
14 Сидорченко Владислав Віталійович 311 ІАЕТ
15 Тимчук Василь Ігорович 204 АКІ
16 Шевченко Володимир Вячеславович 324 ІКІТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
310 ВОС-461700
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут ПОНЕДІЛОК
1 Воловик Денис Володимирович 209 ІАЕТ
2 Гаврасієнко Євген Олегович 203 ІАЕТ
3 Горай Євгеній Віталійович 209 ІАЕТ
4 Дацко Іван Романович 215 ІАЕТ
5 Дроздова Юлія Андріївна 214 ІАЕТ
6 Екен Екрем 211 ІАЕТ
7 Коровкін Віталій Андрійович 211 ІАЕТ
8 Корчевський Богдан Олегович 216 ІАЕТ
9 Ляшик Сергій Сергійович 210 ІАЕТ
10 Постернак Олександр Вадимович 206 ІАЕТ
11 Рожківський Ярослав Валентинович 208 ІАЕТ
12 Сільянов Антон Олександрович 216 ІАЕТ
13 Федорук Костянтин Олександрович 203 ІАЕТ
14 Хитрич Василь Сергійович 202 ІАЕТ
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача
311 ВОС-620100
Прізвище, ім’я та по батькові Група Інститут П’ЯТНИЦЯ
1 Андрусенко Антон Олександрович 216 ФЕБА
2 Антонов Артемій Андрійович 202 ФЕБА
3 Біляєва Аліна Олександрівна 215 ФЕБА
4 Гончаров Олександр Олександрович 210 ФЕБА
5 Дишкант Богдан Іванович 213 ФЕБА
6 Коваленко Владислав Романович 205 ІАП
7 Костюк Володимир Олександрович 202 ФЕБА
8 Мельник Микола Валентинович 202 ФЕБА
9 Ніколаєв Микита Олексійович 202 ФЕБА
10 Погорецький Володимир Ігорович 219 ФЕБА
11 Сергеєв Ілля Миколайович 202 ІАП
12 Стахура Андрій Павлович 202 ФЕБА
13 Хоменко Євгеній Олександрович 212 ФЕБА
14 Цвик Юлія Анатоліївна 211 ФЕБА
15 Циганій Сергій Васильович 219 ФЕБА
16 Шкстаков Олексій Сергійович 213 ФЕБА
Проведено годин з даного заняття
Усього проведено годин з даного заняття
Підпис викладача

Пропонуємо переглянути: