Просвітницький захід від Центру сім’ї

23 листопада в залі Вченої ради студенти КВП НАУ взяли участь у просвітницькому заході на тему: “Державна програма-Наставництво над дітьми в інтернатних закладах”, організований Центром сім’ї Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації за підтримки ННЮІ та відділу по роботі зі студентами.

Під час заходу учасниками було обговорено: основні цілі наставництва; завдання; алгоритм роботи; яким чином реалізувати наставництво, якщо ти – «новачок».

Як зазначила представник Центру сім’ї Солом’янської в місті Києві державної адміністрації, координатор проектів ГО “Команда detdom.info”, тренер Міністерства соціальної політики за програмою наставництва Гребеннікова Альона Анатоліївна : «Основною ціллю наставництва є підготовка дитини-сироти до самостійного життя шляхом розвитку її потенціалу, впевненості у власних силах, визначення життєвих цілей, формування людських взаємовідносин, культурних, моральних, духовних цінностей. Наставник – це турботливий дорослий друг, який стає для дитини чи підлітка значущою людиною, яка хоче і може присвячувати їй свій час, знання та сили.

Під час зустрічі учасниками було розкрито та обговорено завдання наставника: формувати емоційно вагомі, стабільні і довготривалі стосунки в житті дитини-сироти, підтримувати і розвивати позитивні цінності та культурний спадок дитини; допомагати дитині розвинути свій потенціал та розкрити свої сильні сторони; сприяти у визначенні дитиною(зокрема, підлітком) власних індивідуальних цілей і шляхів їх досягнення; передавати досвід та знання дитини, стимулюючи її правильний життєвий вибір, підтримуючи успіхи у навчанні, підвищуючи самооцінку; сприяти формуванню у дитини (особливо у підлітка) навиків самостійного життя.

Наприкінці бесіди студенти ставили запитання та проявили неабияку зацікавленість до даного проекту.