Проведення навчальних стрільб з пістолета Макарова

З 23 по 27 квітня 2018 року за планами проведення навчальних занять на КВП НАУ відбулися стрільби з пістолета Макарова. Ці заняття виступають завершальним етапом з вивченням курсу Вогневої підготовки для студентів, майбутніх офіцерів запасу, першого року навчання. При проведенні стрільб студенти виявили ґрунтовні знання з матеріальної частини пістолета та правил поводження з ним. Практичні стрільби відзначились високим методичним рівнем з боку керівників стрільб і зацікавленістю стріляючих виконати вправу з відмінною оцінкою.
Більшість студентів отримали свій перший практичний досвід поводження з бойовим ПМ. Вони з хвилюванням і очікуванням позитивних наслідків стрільби підходили до мішеней та рахували свої влучення. Звичайно, не всі стрільці були задоволені, але безумовним позитивом є те, що всі без виключення отримали свій перший досвід застосування бойової зброї та виявили бажання покращувати знання і практичні навички з вогневої підготовки.

Слава Україні! Та її Збройним Силам!

Матеріал підготував заступник начальника кафедри з виховної роботи полковник І. Мороз