Привітання з Днем Збройних Сил України від начальника кафедри

06 грудня 2018 року український народ святкує 27-у річницю своїх Збройних Сил.

За двадцять сім років наші Збройні Сили разом з державою пройшли нелегкий шлях становлення. Вони виступають надійним гарантом національної безпеки й оборони, важливою стабілізуючою силою, потужнім фактором, що забезпечує мир, злагоду та спокій у суспільстві.

Вагомий внесок в обороноздатність нашої держави вносить Національний авіаційний університет, здійснюючи підготовку висококваліфікованих офіцерських кадрів армії, авіації та флоту, а також велику роботу по військово-патріотичному вихованню молоді.

Офіцери, працівники Збройних Сил України, курсанти, студенти кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету своєю натхненною працею, навчанням примножують славні традиції нашої армії, Національного авіаційного університету, кафедри військової підготовки.

В цей святковий день щиро дякую офіцерам, курсантам, студентам і працівникам кафедри військової підготовки університету, які, як і весь особовий склад Збройних Сил України, натхненною працею примножують славні традиції нашої армії.

З повагою,

полковник Водчиць Олександр Григорович.