Початок нового навчального року

Сьогодні, 3 вересня, в Державному музеї авіації України відбувся урочистий захід з нагоди початку нового навчального року для всіх студентів, курсантів, науково-педагогічного та офіцерського складу кафедри військової підготовки Національного авіаційного університету. Саме від сьогодні для першокурсників розпочався нелегкий, але цікавий шлях набуття необхідних навичок майбутнього офіцера.

Захід розпочався з Державного  гімну України. Першим з Днем знань привітав студентів та курсантів КВП НАУ викладач підполковник Скворок І. М. З напутнім словом до присутніх від офіцерського складу кафедри звернувся капітан Замурняк О. Г. Теплі слова підтримки і привітань висловила вже курсантка КВП Кравченко А. Е.

Студенти першого курсу  лише розпочали свій шлях до пізнання військової професії, а студенти старших курсів на рік наблизили свою мрію до здобуття погонів офіцера.

Бажаємо студентам, викладачам та всьому офіцерському складу КВП НАУ легкого навчального року, професійного зростання, цікавого шляху до знань та мирного неба всім нам.

Наснаги та нових звершень!

Пропонуємо переглянути: