Парко-господарський день на КВП НАУ

Згідно наказу начальника кафедри військової підготовки полковника Олександра Водчиця 14 квітня відбувся парко-господарський день. О восьмий годині ранку особовий склад вишикувався на території кафедри, полковник О.Водчиць поставив завдання по наведенню порядку на закріплених територіях та нагадав міри безпеки при проведенні робіт. Викладачі, офіцерський склад, курсанти та студенти зі всією відповідальністю поставились до виконання завдання. В продовж робочого дня були виконані такі завдання: фарбування паркану, реконструкція сходів, прибирання сміття, наведення порядку в аудиторіях та багато інших робіт. При підведенні підсумків начальник кафедри усім присутнім подякував за плідну працю, а багатьом курсантам, студентам оголосив подяку.

Слава Україні та її Збройним Силам!