НАУ святкує 85 років!

НАУ святкує 85 років! З такої нагоди в Центрі культури на мистецтв НАУ відбулось урочисте відкриття «Ювілейного тижня НАУ».

Захід розпочався з фотовиставки «Олександр Клименко. Філософія війни», яка була організована за підтримки Національного музею історії України.

Почесними гостями свята стали народний депутат України Дмитро Андрієвський та заступник міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич. Вступне слово мав ректор НАУ Володимир Ісаєнко.

Після нагородження працівників університету державними відзнаками в музеї НАУ разом з ректором Володимиром Ісаєнком, почесними гостями та головами студентських рад усіх навчально-наукових інститутів та факультетів відбулась церемонія закладання «Капсули часу», в якій міститься  послання до майбутніх студентів. Капсулу часу заплановано відкрити на 100-річчя університету.

Крім урочистої частини, у перший день «Ювілейного тижня НАУ» пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Глобальні виклики європейській безпеці. Роль громадських організацій у протидії екологічному, аерокосмічному і кібертероризму», учасниками якої стали світові експерти з безпеки, науковці, політики та громадські діячі.

Пропонуємо переглянути: