Науково-практична конференція “Політ. Сучасні проблеми науки”

Науково-практична конференція Політ. Сучасні проблеми науки
на кафедрі військової підготовки НАУ

 

З 4 по 7 квітня 2017 року на  КВП НАУ відбулися заходи по проведенню XVII Міжнародної науково – практичної конференції молодих учених і студентів  “Політ . Сучасні проблеми науки“.  В конференції активну участь прийняли студенти та  науково-педагогичні працівники  військової  кафедри . Були заслухані і обговорені доповіді  студентів – членів військового наукового товариства (ВНТ), які готували матеріали за напрямом “Військова освіта та наука”.

По 4 секціях напряму учасники виступили зі своїми рефератами і презентаціями щодо створення і застосування новітніх зразків військової техніки і озброєння, психологічної підготовки військовослужбовців,  шляхів вдосконалення логістичного і аеродромно-технічного забезпечення авіації, розробки та експлуатації бойових авіаційних комплексів і військової авіаційної техніки та інше. Доповіді активно обговорювалися і студентами і викладачами КВП.

По завершенню роботи конференції членами оргкомітету кафедри визначенні кращі студенти, виступи яких були визнані найцікавішими; це студенти Ілля Ковальчук ,  Володимир Куцан, Олександр   Котвицький, Андрій  Донченко, Богдан Макаренко  та  Карина Мамчур.

Такі щорічні конференції для студентів та молодих учених є важливою складовою на шляху залучення студентської молоді до наукових досліджень і розвитку науки в майбутньому.

 

 

Матеріал підготував заступник начальника КВП с виховної роботи полковник  І.МОРОЗ

Пропонуємо переглянути:

База документов Обмен учебными документами.