Науково-педагогічні працівники предметно-методичної комісії РЕМОНТУ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЛІТАКІВ, ВЕРТОЛЬОТІВ ТА АВІАЦІЙНОГО ОЗБРОЄННЯ

 

 

Голова ПМК

Доцент кафедри

ЄГОРОВ Сергій Никонорович

кандидат технічних наук, старший науковий співробітник

Народився 3 вересня 1968 року. Закінчив Пермське військове авіаційно-технічне училище за спеціальністю «Авіаційне озброєння». Після закінчення училища з 1988 року проходив службу у стройових авіаційних частинах на посаді старшого техніка розрахунку авіаційно-технічного загону з авіаційного озброєння. У 1991 році вступив слухачем до Київського Вищого військового авіаційно-інженерного училища, який закінчив у 1995 році за спеціальністю «Озброєння літальних апаратів». З 1995 по 1998 рік навчався в очної ад`юнктурі Київського інституту  ВПС, після закінчення якої був призначений викладачем факультету підготовки молодших спеціалістів Київського інституту ВПС. У 1999 році рішенням спеціалізованої вченої ради КІВПС присуджена наукова ступінь кандидата технічних наук. З 2000 р. призначений на посаду старшого наукового співробітника науково-дослідного відділу Наукового центру ВПС. У квітні 2005 року рішенням Вищої атестаційної комісії України присвоєне вчене звання старшого наукового співробітника. У 2006 року призначений на посаду начальника науково-дослідного відділу розробки та модернізації авіаційного озброєння у Державному науково-дослідному інституті авіації. Після звільнення у запас з лав ЗСУ у 2007 році займав посаду доцента кафедри, професора кафедри ФПОЗ НАУ. Підполковник запасу. На посаді завідуючого кафедри ФПОЗ НАУ з 2008 2013 рік. З 2013 по т.ч. доцент КВП – голова ПМК.

Викладає дисципліни: «Авіаційні засоби ураження», «Бортові комплекси авіаційного озброєння», Експлуатація і ремонт авіаційного озброєння».

 

Професор кафедри

ПАВІЛЬЧ Валентин Миколайович

кандидат технічних наук, доцент

 

 

Народився 27 вересня 1943 року. Закінчив Ачинське військове авіаційне технічне училище з відзнакою за спеціальністю «Авіаційне озброєння». Після закінчення училища проходив службу на посаді інструктора практичного навчання у Київському Вищому Військовому Авіаційному інженерному Училищі. В 1970 році зарахований слухачем КВВАІУ. Після закінчення якого з відзнакою з 1974 по 1976 проходив службу на посаді інженера з авіаційного озброєння військової частини в м. Куп’янське. В 1976 році вступив до очної ад’юнктури КВВАІУ, закінчивши яку у 1979 році, займав викладацькі посади у Харківському вищому військовому авіаційному училищі льотчиків. Захистив кандидатську дисертацію, доцент. З 1985 по 1986 рік був на посаді старшого викладача, а з 1986 по 1992 роки займав посаду начальника кафедри КВВАІУ. У 1992 році призначений на посаду заступника начальника Київського інституту ВПС. У 1994 році звільнений у запас. Полковник запасу. З 1994 по 1999 доцент кафедри Київського інституту ВПС. У 1999 по 2004 рік займав посаду завідувача відділу Національного інституту стратегічних досліджень. З 2004 року по 2013 рік доцент кафедри Факультету підготовки офіцерів запасу НАУ. З 2013 по т.ч. професор кафедри КВП НАУ. Викладає дисципліни: «Авіаційні засоби ураження», «Бортові комплекси авіаційного озброєння», «Експлуатація та ремонт авіаційного озброєння».

Нагороджений орденом «За службу Батьківщині ІІІ ступеню».

 

 

Доцент кафедри

ТАПОЛ Михайло Володимирович,
кандидат технічних наук, доцент

 

 

Народився 16 серпня 1964 року. Закінчив Васильківське військове авіаційне технічне училище за спеціальністю «Літаки і двигуни». Після закінчення проходив службу на посадах: старшого техніка групи регламентних робіт засобів радіоелектричної боротьби, старшого техніка групи регламенту та ремонту літаків, начальника групи регламенту та ремонту літаків. У 1990 році поступив слухачем до Київського вищого військового інженерно-авіаційного училища, яке закінчив у 1994 році за спеціальністю «Літальні апарати та силові установки». Після закінчення займав посаду інженера-оператора ІАС ескадрильї та заступника командира авіаційної ескадрильї по ІАС. У 1995 році вступив до очної ад’юнктури Київського інституту ВПС. Після закінчення ад’юнктури у 1998 році призначений молодшим науковим співробітником науково-дослідної лабораторії (катологізації). З 1999 по 2002 роки займав посаду наукового співробітника, старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії (катологізації) науково-дослідного відділу. У 2002 році рішенням спеціалізованої вченої ради НЦ ВПС присуджена наукова ступінь кандидата технічних наук. З 2002 року призначений на посаду начальника кафедри ФВП НАУ, яку займав до 2007 року. У 2006 році рішенням атестаційної колегії МОН присвоєне наукове звання Доцент. Після звільнення у запас з 2007 по 2008 роки займав посаду завідуючого кафедри ФПОЗ НАУ. Полковник запасу. З 2008 року по 2013 рік професор кафедри ФПОЗ НАУ. З 2013 по т.ч. доцент КВП НАУ. Викладає дисципліни: «Військові літальні апарати», «Авіаційна техніка», «Експлуатація і ремонт бойової авіаційної техніки».

 

Доцент кафедри

Войтенко Сергій Джорожович

кандидат технічних наук, старший науковий співробітник

 

 

 

 

Народився 2 грудня 1970 року. У 1991 році закінчив Васильківське військове авіаційне технічне училище. Після закінчення училища проходив службу на посаді старшого техніка літака авіаційно-технічного загону. У 1993 році поступив слухачем до Київського інституту Військово-повітряних сил, який закінчив у 1997 році за спеціальністю «Озброєння літальних апаратів». Після закінчення проходив службу на посадах начальника групи авіаційного та ракетного озброєння авіаційної ескадрильї, викладача кафедри установок авіаційного озброєння Київського інституту ВПС, наукового співробітника, старшого наукового співробітника, начальника науково-дослідної лабораторії Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки ЗС України. У 2010 році рішенням спеціалізованої вченої ради ЦНДІ ОВТ присуджена наукова ступінь кандидата технічних наук. З 2010 по 2013 роки займав посаду головного наукового співробітника науково-дослідного управління розвитку озброєння і військової техніки Повітряних сил  ЦНДІ ОВТ. У 2013 році рішенням атестаційної колегії МОН присвоєне наукове звання Старший науковий співробітник. Після звільнення у запас з 2013 працює на кафедрі військової підготовки НАУ на посадах старшого викладача, доцента. Полковник запасу. Викладає дисципліни: «Військові літальні апарати», «Безплотні авіаційні системи», «Експлуатація і ремонт авіаційної техніки», «Авіаційні засоби ураження», «Бортові комплекси авіаційного озброєння», «Експлуатація і ремонт авіаційного озброєння».

 

Старший Викладач кафедри
ДОРОШЕНКО Юрій Анатолійович

 

Народився 7 червня 1960 року. Закінчив Васильківське військове авіаційне – технічне училище за спеціальністю «Літаки і двигуни». Після закінчення училища у 1980 році був направлений у стройові авіаційні частини, де займав посади техніка літака, начальника ТЕЧ ланки, начальника групи обслуговування парашютно – гальмівних систем. З 1989 року навчався в Київському вищому військовому авіаційно-інженерному училищі, яке закінчив у 1993 році за спеціальністю «Літальні апарати і силові установки». З 1996 року займав посаду старшого викладача кафедри Факультету військової підготовки Київського міжнародного інституту цивільної авіації. У 1994 році призначений на посаду викладача, а у 2005 році на посаду доцента кафедри Факультету військової підготовки НАУ. Після звільнення у запас з лав ЗСУ у 2005 по 2013 рік старший викладач кафедри факультету підготовки офіцерів запасу НАУ. З 2013 року по т.ч. старший викладач КВП НАУ. Підполковник запасу. Викладає дисципліни: «Авіаційна техніка», «Військові літальні апарати», «Експлуатація і ремонт бойової авіаційної техніки».

 

 

Викладач кафедри

МІРОШНІЧЕНКО Микола Григорович

 

Народився 1 січня 1944 року. Закінчив Київське командно-технічне училище ім. М.В. Фрунзе. Після закінчення училища був направлений у стройові частини, де проходив службу на командирських посадах авіації стратегічного призначення. Одночасно зі службою навчався у Київському торговельно-економічному інституті, який закінчив за спеціальністю «Економіка торгівлі» у 1976р. З 1970 році призначався на посади командира авіаційно-технічних частин дальньої авіації. З 1980 по 1985 рік займав посаду начальника штабу тилу 24 повітряної армії Верховного головнокомандуючого. Одночасно з 1977 року проходив навчання в Воєнно-повітряної командної ордена Кутузова академії ім. Ю.А.Гагаріна, яку закінчив у 1981 році за спеціальністю «Командно-штабна, оперативно-тактична, тилова авіація». З 1985 по 1995 рік займав посаду заступника начальника Київського інституту ВПС з тилу. Після звільнення у запас з 1995 по 2000 рік займав викладацькі посади цього інституту. Полковник запасу. Протягом п`яти років з 2000 по 2005 роки займав посаду старшого викладача Академії Збройних Сил України. З 2005 року по 2013 викладач Факультету підготовки офіцерів запасу НАУ. З 2013 по т.ч. викладач КВП НАУ. Викладає дисципліни «Військовий авіаційний тил», «Організація забезпечення авіаційним майном».

Нагороджений орденом «За службу Батьківщині ІІІ ступеню».

 

 

 

Викладач кафедри

ПОКОРА Павло

Георгійович

 

Народився     22 серпня 1973 року. У 1995 році закінчив  Харківське  вище військове  авіаційно-інженерне училище. Після закінчення був направлений для проходження служби в авіаційну базу військово-транспортної авіаційної дивізії. З 2000 року, – старший авіаційний технік озброєння винищувального авіаційного полку. З 2001 року, – старший технік відділення експлуатації, техніки та технічних засобів навчання кафедри військової підготовки Криворізького авіаційного коледжу Цивільної авіації при факультеті військової підготовки Національного авіаційного університету.  У 2005 – 2006 роках, – викладач кафедри ремонту та експлуатації бойових авіаційних комплексів та РТЗ факультету військової підготовки Національного авіаційного університету. З 2006 по 2011 рік, – інспектор з професійної підготовки сектору кадрового забезпечення Довгинцівського районного відділу Криворізького міського управління, помічник коменданта Криворізького гарнізону міліції ГУМВС України в Дніпропетровській області. З 2011 року, після звільнення у запас, – викладач кафедри ремонту та експлуатації літаків, вертольотів і авіаційного озброєння кафедри військової підготовки  Національного авіаційного університету. Викладає дисципліни: «Військові літальні апарати», «Експлуатація та ремонт бойової авіаційної техніки».