Навчальний збір зі студентами випускного курсу

На кафедрі військової підготовки завершився навчальний збір зі студентами випускного курсу.

Завершальним етапом військової підготовки за програмою офіцерів запасу є проведення навчальних зборів у військах. В цьому році студенти під керівництвом викладачів проходили стажування у військових частинах Повітряних Сил ЗС України, а саме у військових частинах :Васильків, Бориспіль, Віта Почтова, Озерне та Миргород. Особливу увагу під час проведення занять викладачі офіцери військових частин приділяли дотриманню заходів безпеки збереженню життя та здоров’ особового складу. Напередодні кожного тактичного заняття практичних занять з виконанням вправ стрільб проводився ретельний інструктаж з прийняттям заліку знань безпеки та положень керівних документів.

Під час проведення навчального збору основна увага була направлена на придбання студентами практичних навичок на посадах згідно своїх військово-облікових спеціальностей, управління підрозділами у різних умовах ведення сучасного бою, виконання своїх  обов’язків за фахом.

Протягом збору студенти ознайомилися з організацією життєдіяльності підрозділів, організацією служби військ, польотів, самостійно виконували обов’язки чергового та днювальних роти. Також студенти здавали випускні екзамени фахівцям військової частини. За підсумками студенти показали добрі та відмінні знання, що свідчить про якісний їх рівень підготовки протягом всього періоду навчання, педагогічну майстерність викладачів кафедри. А по закінченню навчальних зборів студенти підготовки офіцерів запасу присягнули на вірність Українському народу.

У вільний час зі студентами були організовані спортивні змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу, а також  різні види екскурсій.

Підводячи підсумки навчального збору у 2017 році начальник КВП НАУ полковник Олександр  Водчиць засвідчив, що мета зборів досягнута грубих порушень дисципліни не виявлено. Студенти та викладачі зі всією відповідальністю виконали поставлені завдання а серед кращих підрозділів з організації та проведення зборів в кращій бік можна виділити командування військової частини А 2038(Озерне)  де начальником навчальної частини зборів був полковник запасу Ігор Мороз та його помічник Сергій Войтенко. А серед студентів в кращий бік по підсумках навчального збору були визначені – Вадим Моторний, Владислав Бойчук, Корній Кравченко, Єгор Конюший, Євген Яременко, Олександр Туруй,  Олександр Ковіня,  Олег Виноградов.

Бажаю всім випускникам військової кафедри здоров’я та успіхів у подальшому навчанні.

Слава Україні та її Збройним Силам!