Міжнародний день цивільної авіації в НАУ

Сьогодні, 7 грудня 2018 року, у Міжнародний день цивільної авіації в Національному авіаційному університеті за участі студентів кафедри військової підготовки відбулась урочиста церемонія підписання Договору про партнерство і співробітництво між Національним авіаційним університетом та Державним підприємством «Завод 410 Цивільної авіації».

Від Національного авіаційного університету Договір підписав ректор НАУ Ісаєнко В.М., від Державного підприємства «Завод 410 Цивільної авіації» – Генеральний директор заводу Ганькевич В.В.
На урочистостях виступили: підписанти договору, а також директор Навчально-наукового аерокосмічного інституту Дмитрієв С.О., директор Інституту ІКАО Суслова Г.А., завідувач кафедри технологій виробництва та відновлення авіаційної техніки Кудрін А.П., начальник цеху № 6 ДП «Завод 410 ЦА», випускник 2010 року НАУ Сухенко Ю.В.

За багаторічну співпрацю між НАУ і ДП «Завод 410 ЦА» Генерального директора заводу Ганькевича В.В. відзначено Почесною грамотою за особливі заслуги перед Національним авіаційним університетом. На знак поваги та партнерства сторони обмінялися символічними подарунками.

Вітаємо всіх працівників цивільної авіації, викладачів та студентів Національного авіаційного університету з Міжнародним днем цивільної авіації! Чистого неба і високого польоту!