Лекція для студентів від директора з маркетингу Вікторії Єсауленко

4 грудня 2018 року в Національному авіаційному університеті була проведена зустріч студентів із директором з маркетингу юридичної фірми “Астерс” Вікторією Єсауленко. В заході прийняли участь і студенти кафедри військової підготовки.

Під час зустрічі лектор поділилася досвідом, дала поради, як створювати імідж і власний бренд, вести особисті сторінки в соціальних мережах, будувати успішну репутацію та завойовувати прихильників як серед клієнтів, так і роботодавців. Студентам була надана інформація про те, як варто поводитись в сфері бізнесу, щоб дійти до поставленої мети та стати успішним в своїй справі.

Вікторія Єсауленко -директор з маркетингу юридичної фірми “Астерс”. Має досвід в PR і маркетингу – 16 років. Chartered Institute of Marketing, курс Post Graduate Diploma in Marketing. Сертифікований бізнес-тренер. Член Спілки журналістів України. Колумніст Forbes Women Ukraine, “Новое время”, MMR. Автор книги “Жіночі секрети в PR технологіях”. Кращий маркетолог юридичного ринку 2017 року по версії видавництва “Юридична практика”. Спікер TEDx Women, FuckUp Nights Ukraine, EBA, Академія консалтингового бізнесу, Вищої школи комунікацій.

Щиро дякуємо за надзвичайно цікаву та пізнавальну зустріч!