Зустріч студентів військової кафедри з представником науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил України.

Зустріч студентів військової кафедри з представником науково-дослідного центру гуманітарних проблем Збройних Сил  України.

Згідно запланованих заходів 14 листопада на кафедрі військової підготовки була проведена лекція-бесіда з кандидатом історичних наук полковником у запасі Вікторем Топальським на тему :”Протиріччя інформаційно-пропагандистському впливу противника : стан та перспективи”.

На сьогоднішній день відбувається військова агресія Росії до Української держави і майбутні офіцери повинні вірно реагувати та розуміти сьогоднішні події. Науково-дослідний центр з гуманітарних проблем ЗС України розробляє та впроваджує сучасні гуманітарні питання щодо розвитку сучасних ЗС України і одним з головних питань є протидія інформаційно-пропагандистського впливу зі сторони Росії.

Віктор Топальський – учасник бойових дій на Маріупольському направленні, начальник науково-дослідницького відділу і саме така людина яскраво , дохідливо розповіла про сучасний стан Збройних Сил та яка інформаційно-пропагандистська робота проводиться агресором .

В ході лекції студенти уважно та с зацікавленістю слухали доповідача , а по закінченню обговорили чисельні питання які їх турбували.

Слава Україні та її Збройним Силам !

Пропонуємо переглянути: