До 140-річчя від дня народження видатного інженера, винахідника, льотчика Лева Мацієвича

19 квітня у приміщенні кафедри військової підготовки відбулася зустріч зі зберігачем фондів історії НАУ Оленою Лавріненко, яка підготувала тематичну бесіду для військових студентів з нагоди 140-ої річниці від дня народження видатного інженера, винахідника, льотчика Лева Мацієвича.

Олена Лавріненко розповіла про короткий але насичений життєвий шлях Л. МАцієвича. Студентам було запропоновано переглянути фото та відео презентацію про життя нашого героя.

Військові студенти з захопленням слухали доповідача та були вражені що така людина працювала в нас на Україні. По закінченню зустрічі студенти поплескали подякували Олені Лавріненко за цікавий і яскравий виступ.

Матеріал підготував заступник начальника кафедри з виховної роботи  полковник І.Мороз