До міжнародного дня пам’яті Чорнобиля

До міжнародного дня памяті Чорнобиля

32 роки тому – 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян. Аварія на ЧАЕС – найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

19 квітня 2018 року на кафедрі військової підготовки НАУ відбулася зустріч студентів, курсантів з ліквідатором ЧАЕС Анатолієм Горішним.

Анатолій Якович з самих перших днів приймав активну участь у ліквідації техногенної аварії.

Анатолій Горішний розповів присутнім про ті страшні події котрі відбувалися на 4 реакторі Чорнобильської АЕС.

Студенти з захопленням слухали запрошеного гостя, по закінченню розповіді, задали чисельні питання котрі їх турбували. Вдячні студенти подарували квіти та чисельними оплесками подякували за цікавий та яскравий виступ.

СЛАВА УКРАЇНІ ТА ЇЇ ЗБРОЙНИМ СИЛАМ !!!