Достроковий випуск офіцерів кадру

Достроковий випуск офіцерів кадру на кафедрі військової підготовки НАУ.

25 березня  2017 року на території Державного музею авіації відбувся черговий випуск офіцерів кадру для Збройних Сил України.

Цей захід відбувається у складний для країни час. Ми лише відзначаємо, а не святкуємо урочисті події. Втретє нам доводиться проводити достроковий випуск офіцерів. Ми щиро віримо в перемогу нашої держави над тероризмом, як і те, що лейтенанти гідно виконують завдання заради захисту свого народу. В цей день прийшли поздоровити випускників виконуючий  обов’язки  ректора НАУ Володимир Ісаєнко, голова ДЕК полковник Роман Литвин, проректор з корпоративного управління НАУ Володимир Шульга, заступник Директора департаменту з військової освіти полковник Володимир Мартинюк, голова ради ветеранів Солом’янського району м. Києва генерал-лейтенант Борис Парафейніков та інші. По закінченню згідно традиції яка встановлена на кафедрі почесне право освячення молодих лейтенантів було надано військовому священику синодального управління військового духовенства отцю Андрію.

Бажаємо офіцерам – випускникам міцного здоров’я, офіцерської вдачі, службового зростання та досягнення найвищих результатів у справі зміцнення обороноздатності нашої держави.

Окремо хочеться привітати батьків та рідних наших випускників, подякувати за спільну роботу по вихованню Ваших синів.

В добру путь, лейтенанти! Слава Україні та її Збройним Силам!

 

Матеріал підготував заступник начальника кафедри з виховної роботи полковник І. Мороз.

Пропонуємо переглянути: