День Гідності та Свободи в НАУ

21 листопада в Національному авіаційному університеті за активної участі студентів кафедри військової підготовки  відзначили День Гідності та Свободи. В цей день вшановують пам’ять громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття.

Урочистий захід завершився вшануванням пам’яті випускника університету Андрія Михайловича Цепуна, якому за громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України від 21 листопада 2014 року № 890/2014 було присвоєно Звання Героя України з орденом «Золота Зірка» (2014 рік, посмертно) та нагороджено медаллю «За жертовність і любов до України» (2015 рік, (посмертно).

Пам’ять Андрія Цепуна було вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до його меморіальної дошки, що вмурована в стіну центрального корпусу НАУ.
Герої не вмирають!