«День відкритих дверей»

11 березня у Національному авіаційному університеті пройшов «День відкритих дверей»

Захід відвідали випускники майже ста шкіл, коледжів та ліцеїв не лише з Києва і області, але й з усієї України. Охопити такий широкий загал майбутніх абітурієнтів стало можливим завдяки тому, що у НАУ відродили традицію телемостів із структурними підрозділами університету. (Загалом, нагадаємо, ВНЗ опікується сьома коледжами, двома ліцеями і льотною академією у Кропивницькому). Але участь у телемостах узяли не лише студенти коледжів та ліцеїв, а й учні випускних класів шкіл, яких теж було запрошено до філій Національного авіаційного університету в інших містах України. Загалом НАУ прийняв у цей день близько трьох тисяч гостей.

Одним з питань, що цікавили майбутніх абітурієнтів, були умови цьогорічної вступної компанії не тільки на цивільні спеціальності , але й на військові напрямки підготовки. Вступна кампанія 2017-го року має певні особливості, і про них також розповідали представники інститутів. Ми лише нагадаємо, що кожен бажаючий може більш детально  ознайомитися із цьогорічними умовами вступу на офіційному сайті НАУ у розділі «Абітурієнт».  До речі, у НАУ постійно працює консультаційний центр, розташований у приміщенні приймальної комісії, і його працівники завжди готові надати будь-яку вичерпну інформацію з питань вступу.

Багато цікавого майбутні абітурієнти довідалися про перспективні спеціальності, умови працевлаштування випускників, а також про наукове, суспільне та культурне життя університету, участь студентів, викладачів та науковців у міжнародних освітніх та наукових проектах.

Пропонуємо переглянути: