Гордий вчитися в Україні

З 22 по 24 лютого 2017 р. у Колонній залі КМДА відбулася ІV Міжнародна професійна спеціалізована виставка «Освіта в Україні. Освіта за кордоном» під гаслом «Гордий вчитися в Україні».

Виставка відбулася за сприянням МОН України, Мінкульту України, КМДА, НАПН України, Спілки ректорів ВНЗ, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.

В урочистій атмосфері університету було вручено почесну нагороду Гран-Прі та престижний Дипломом як переможцям конкурсу рейтингової тематичної номінації «Ун іверситет – гордість України в національній освіті». Дипломом Почесного випускника та пам’ятним знаком було нагороджено С. Поломаного.

Захід відвідали учні ЗНЗ, випускники минулих років, батьки та освітяни. Виставкові стенди університету мали популярність серед абітурієнтів. Учасники мали змогу отримати професійні консультації представників НАУ, переглянути відеофільм, яскраві та змістовні презентації ННІ. Було висвітлено пріоритетність і престижність освіти, що значно впливає на вибір сучасного закладу українськими абітурієнтами.

НАУ презентував: інновації з підвищення якості освіти; реалізацію освітніх програм; надання якісних освітніх послуг; досвід міжнародної співпраці у реалізації спільних освітніх проектів; післядипломну та заочну освіту; курси з підготовки до ЗНО; навчання англійською мовою та на кафедрі військової підготовки; видавничу діяльність; умови вступу до НАУ. Відвідувачам було роздано інформаційно-рекламну продукцію та надано фахові консультації.

Університет представляли: ІДП, ННІ ЗДН, ННІ Аеропортів, Приймальна комісія, НТБ, кафедра військової підготовки, ПЕК та КІТЗ.

Пропонуємо переглянути:

самосвалы из Кореи Портал Спецтехника здесь бензовозы из Японии