Вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні

Студенти кафедри військової підготовки вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні в Солом’янському районі у парку імені М. Островського.

У заході також взяли участь: Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Ігор Довбань, народний депутат України Дмитро Андрієвський, заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп, депутати Київської міської ради, керівники закладів вищої освіти, які знаходяться на території району, командири військових частин, спілка ветеранів АТО Солом’янського району, представники ветеранських і громадських організацій та інші.

Загиблих вшанували хвилиною мовчання та триразовим залпом, військові пройшли маршем.  Наприкінці відбулась концертна програма з польовою кашею для ветеранів.