Випуск офіцерів 2019

Цей тиждень був особливий для всієї кафедри військової підготовки. Розпочався він зі складання державних іспитів  курсантів 6-го курсу. Слід зазначити, що 5 курсантів здали державні іспити на “Відмінно”, 1 курсант на “Добре”.

І от сьогодні, 09 лютого 2019 року Державний музей авіації України вже вкотре проводжає наших офіцерів кадру для Збройних Сил України. Майже 6 років тому вони прийшли до нас зовсім юними, але з шаленим прагненням здобути військову спеціальність та служити народу України. За ці довгі (але водночас швидкоплинні) роки кожен із них виріс не лише як професіонал, але і як людина – гідний громадянин нашої держави, здатний зробити вагомий внесок в розвиток та оборону рідної країни.

По закінченню, згідно традиції, яка встановлена на кафедрі, почесне право освячення молодих лейтенантів було надано військовому священику синодального управління військового духовенства – отцю Андрію.

Бажаємо офіцерам – випускникам міцного здоров’я, офіцерської вдачі, службового зростання та досягнення найвищих результатів у справі зміцнення обороноздатності нашої держави.

Окремо хочеться привітати батьків та рідних наших випускників, подякувати за спільну роботу по вихованню Ваших синів.

В добру путь, лейтенанти! Слава Україні та її Збройним Силам!

Пропонуємо переглянути: